POTPISIVANJE SPORAZUMA O RAZUMEVANJU IZMEĐU UNIVERZITETA EDUCONS I KOMPANIJE MICROSOFT SOFTWARE D.O.O.

16 Marta 2017

U petak, 17.03.2017. u 10.00 časova, biće potpisan Memorandum o razumevanju između kompanije Microsoft u Srbiji i Univerziteta EDUCONS.

Potpisivanjem ovog sporazuma Univerzitet Educons i Microsoft će, u skladu sa svojim razvojnim misijama, nastojati da konkretizuju aktivnosti saradnje i podrške obrazovanju mladih u Srbiji iz oblasti informacionih tehnologija.

U tom smislu, očekivani početak saradnje obeležiće dostupnost Microsoft tehnologija Univerzitetu Educons u cilju edukacije, angažmana i pripreme nastavnog kadra i studenata da koriste Microsoft alate u nastavnom procesu i kreativnom učenju.

Pozivamo sve studente, nastavnike i saradnike da svojim prisustvom podrže ovaj događaj.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn